دسته بندی موضوعی » مسابقات اتومبیل رانی(داخلی)

» لاله صدیق ؛ اسطوره یا قهرمان پوشالی!

مسابقات اتومبیل رانی(داخلی)، مطالب ویژه، نیش ترمز / ۲۹ دی ۱۳۹۲ / 313 بازدید

سینمای فاخر.این واژه هم مانند بسیاری دیگر از واژه ها در دولت محمود احمدی نژاد وارد دایره لغات کشور شد.واژه ای که نه تنها نام احمدی نژاد و گروه سینمایی اش را بر سر زبان ها انداخت بلکه نام لاله صدیق را نیز بیش از پیش پرآوازه ساخت.لاله صدیق که متولد سال ۱۳۵۵ است به […]

 ادامه...

» اتومبیلرانی کارتینگ قهرمانی کشور جمعه برگزار می شود

مسابقات اتومبیل رانی(داخلی) / ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۹ / 249 بازدید

هشتمین دوره رقابتهای اتومبیلرانی کارتینگ قهرمانی کشور جمعه ۳۱ اردیبهشت در تهران برگزار می شود. این رقابتها در ۳ مرحله و در ۲۵ دور و در مسافت حدود ۲۰ کیلومتر در کلاس ۱۲۵ سی سی روک با حضور خودروهای کارت ۳۱ اسبِ دو زمانه برگزار خواهد شد و رانندگان تیمهای تهران، خراسان رضوی، یزد، فارس، […]

 ادامه...

» مسابقات اتومبیلرانی سرعت ایران به ۱۵ بهمن موکول شد

مسابقات اتومبیل رانی(داخلی) / ۹ بهمن ۱۳۸۸ / 548 بازدید

مسابقات اتومبیلرانی سرعت قهرمانی کشور که قرار بود امروز ، نهم بهمن‌ماه برگزار شود به پانزدهم بهمن‌ماه سال‌جاری موکول شد.

 ادامه...

اشتراک از طریق پست الکترونیک
با ثبت آدرس پست الکترونیک خود در لیست مشترکین میتوانید آخرین به روزرسانی های پایگاه را از طریق صندوق الکترونیکی خود دریافت کنید.
اشتراک از طریق خوراک خروجی rss پایگاه را میتوانید از طریق مرورگر خود و یا دیگر ابزارهای کار با خوراک (فید) دریافت کرده و از آخرین به روزرسانی مطالب مطلع شوید.

اجرا و پشتیبانی:

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این پایگاه برای کادر نویسندگان و اعضای تیم طراحی و توسعه محفوظ میباشد. در صورت نقل مطلب از این پایگاه، لازم است پیوند به صفحه‌ی منبع ارجاع شود.