دسته بندی موضوعی » خودروسازی اسنا

» امضای تفاهم نامه گروه خودروسازی سایپا و اسنا برای تولید خودرو در تبریز

محصولات سایپا، اخبار، خودروسازی اسنا / ۲۵ خرداد ۱۳۸۹ / 2,128 بازدید

شرکت خودروسازی اسنا که اولین بار با واردات اتوبوسهای BRT و ون دلیکا نام خود را در لیست خودروسازان حاضر در بازار خودرو ایران به ثبت رساند، این بار با امضای تفاهم نامه ای با گروه خودروسازی سایپا، تولید خودروهای سواری و ون را آغاز خواهد کرد. پنج شنبه هفته جاری با حضور مهندس نعمت […]

 ادامه...

» خودرو سواری لیونسل در ایران

خودروسازی اسنا / ۲۱ اسفند ۱۳۸۷ / 5,508 بازدید

ون دلیکا نخستین نماینده کمپانی southeast چین بود که توسط شرکت خودروسازی اسنا به خیابان های ایران راه پیدا کرد . خودروسازی اسنا در ادامه راه همکاری با این شرکت چینی به عنوان نماینده انحصاری southeast در ایران تصمیم گرفت تا پس از موفقیت ون دلیکا در ایران تنوع کلاس خودرو های تولیدی این کمپانی […]

 ادامه...

اشتراک از طریق پست الکترونیک
با ثبت آدرس پست الکترونیک خود در لیست مشترکین میتوانید آخرین به روزرسانی های پایگاه را از طریق صندوق الکترونیکی خود دریافت کنید.
اشتراک از طریق خوراک خروجی rss پایگاه را میتوانید از طریق مرورگر خود و یا دیگر ابزارهای کار با خوراک (فید) دریافت کرده و از آخرین به روزرسانی مطالب مطلع شوید.

اجرا و پشتیبانی:

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این پایگاه برای کادر نویسندگان و اعضای تیم طراحی و توسعه محفوظ میباشد. در صورت نقل مطلب از این پایگاه، لازم است پیوند به صفحه‌ی منبع ارجاع شود.