دسته بندی موضوعی » تیونینگ های داخلی

» آغاز مذاکرات آپکو با یکی از بزرگان تیونر دنیا

محصولات ایران خودرو، مطالب ویژه، تیونینگ های داخلی / ۳۱ تیر ۱۳۸۹ / 1,253 بازدید

شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو(آپکو)، مذاکرات اولیه خود را با یکی از شرکت های معتبر تیونر خودرو آغاز کرد. آپکو امسال بر روی مباحث تخصصی مربوط به تیونینگ خودرو فعالیت جدی تری را خواهد داشت و در این خصوص حداقل یکی از نمایندگی‌های فروش خود را به عنوان اولین مرکز tuning علمی خودرو در نظر […]

 ادامه...

» فروش ویژه «ایران روور» به مناسبت دهه فجر

تیونینگ های داخلی / ۹ بهمن ۱۳۸۸ / 3,420 بازدید

شرکت «ایران رور»(مزین خودرو فراز) به مناسبت فرا رسیدن سی و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با در نظر گرفتن ۱۰ درصد تخفیف به ارگانهای دولتی شرایط فروش ویژه خود را اعلام کرده است.

 ادامه...

» تندر ۹۰ سایانا

تیونینگ های داخلی / ۲۲ اسفند ۱۳۸۷ / 5,450 بازدید

بی اغراق خبر ساز ترین محصول خودرو سازی ایران را می توان تندر ۹۰ نامید که از همان ابتدای امر با حواشی زیادی رو به رو بود. قدرت ، مصرف و فضای مناسب تندر ۹۰ همیشه مورد توجه خریداران خودرو بوده ،اما نکته ای که باعث میشود خیلی ها گزینه تندر ۹۰ را در بین […]

 ادامه...

اشتراک از طریق پست الکترونیک
با ثبت آدرس پست الکترونیک خود در لیست مشترکین میتوانید آخرین به روزرسانی های پایگاه را از طریق صندوق الکترونیکی خود دریافت کنید.
اشتراک از طریق خوراک خروجی rss پایگاه را میتوانید از طریق مرورگر خود و یا دیگر ابزارهای کار با خوراک (فید) دریافت کرده و از آخرین به روزرسانی مطالب مطلع شوید.

اجرا و پشتیبانی:

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این پایگاه برای کادر نویسندگان و اعضای تیم طراحی و توسعه محفوظ میباشد. در صورت نقل مطلب از این پایگاه، لازم است پیوند به صفحه‌ی منبع ارجاع شود.