دسته بندی موضوعی » خودرو های روسیه ای

» دستپخت طراح سابق بنز از روسیه به ایران می آید

محصولا لادا در ایران (گروه راهبر شار ویژن)، مطالب ویژه، خودرو های روسیه ای / ۳۰ دی ۱۳۹۲ / 978 بازدید

خودرو‌های لادا در نگاه نخست سدان‌های متوسط و اقتصادی به نظر می‌رسند که ممکن است با صفت بی هویتی توصیف شوند اما در واقعیت طرح‌های استفاده شده در بدنه و داخل این خودرو‌ها را می‌توان حاصل تفکری دانست که صد درصد به دنبال کسب هویت بوده است و در این راه موفقیت نسبی کسب کرده […]

 ادامه...

» همکاری فیات و شرکت روسی برای ساخت خودرو در روسیه

اخبار، خودرو های روسیه ای / ۹ اسفند ۱۳۸۹ / 476 بازدید

فیات و شرکت خودروسازی روسیSollers قرار داد همکاری امضا کردند که بر اساس آن دو شرکت برای ساخت خودرو در روسیه همکاری خواهند کرد. بنا بر گزارش ها فیات ظرفیت ساخت ۳۰۰٫۰۰۰ دستگاه در سال را درنظر دارد. اهداف فیات در این برنامه ممکن است بالا باشد اما واقعیت این است فروش آن در ماه […]

 ادامه...

اشتراک از طریق پست الکترونیک
با ثبت آدرس پست الکترونیک خود در لیست مشترکین میتوانید آخرین به روزرسانی های پایگاه را از طریق صندوق الکترونیکی خود دریافت کنید.
اشتراک از طریق خوراک خروجی rss پایگاه را میتوانید از طریق مرورگر خود و یا دیگر ابزارهای کار با خوراک (فید) دریافت کرده و از آخرین به روزرسانی مطالب مطلع شوید.

اجرا و پشتیبانی:

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این پایگاه برای کادر نویسندگان و اعضای تیم طراحی و توسعه محفوظ میباشد. در صورت نقل مطلب از این پایگاه، لازم است پیوند به صفحه‌ی منبع ارجاع شود.