» آخرین قیمت محصولات کیا در ایران (۴بهمن۸۹)

۴ بهمن ۱۳۸۹ / آخرین قیمت خودرو، اطلس خودرو / 6,049 بیننده /

جدیدترین قیمت فروش نقدی و اعتباری محصولات کیا در ایران توسط نمایندگی رسمی کیاموتورز ، اطلس خودرو اعلام شد.

برای مشاهده تصویر و لیست قیمت در ابعاد بزرگتر روی آن کلیک کنید.

بد نیست بخوانید:
 • علی

  بهمن ۵, ۱۳۸۹ ساعت ۳:۲۹ ق.ظ
  آقای برخورداری لطفا نظرتان را در مورد قیمت اسپورتیج و توسان 2011 اعلام کنید با تشکر
 • امیرحسین برخورداری

  بهمن ۵, ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۵۰ ب.ظ
  توسان 2011 به علاوه مالیات بر ارزش افزوده هم اکنون 52.500.000 تومان قیمت دارد و این در حالی است که اسپورتیج جدید حدود 800 هزار تومان از توسان گران تر است و این موضوع با قیمت جهانی این دو خودرو نیز هماهنگی دارد . به هر حال خواه ناخواه و با توجه به افزایش جهانی قیمت در نسل های جدید در بازار ایران تمامی خودرو ها به یک بازه ده میلیونی بالاتر کوچ کرده اند . اگر از قیمت های جهانی این خودرو ها آگاهی دارید و فکر می کنید توسان و اسپورتیج در ایران نا عادلانه قیمت گذاری شده اند بهتر است توجه داشته باشید پیشرانه این خودرو ها در ایران از نوع 2.4 لیتری است که کمتر در قیمت گذاری های جهانی در نظر گرفته شده است .
  همچنین با در نظر گرفتن طراحی ، امکانات و مشخصات فنی این دو محصول باید در انتظار طیف جدیدی از مشتریان باشیم که به سمت این خودرو ها می آیند و مطمئنا المان زیبایی که در نسل گذشته این خودرو ها گم شده بود و در این نسل از آن ها شدیدا مورد توجه قرار گرفته ایرانیان را به خرید بیش تر از پیش ترغیب می کند .
 • محسن ادیب

  بهمن ۲۱, ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۳۴ ق.ظ
  1-چرا با توجه به استقبال مردم از خودروهای کیا خصوصا نسل جدید تیراژ فروش وشرایط ثبت نام محدود است؟ یکی از علتهای مردد بودن بعضی افراددر خرید این خودروها تاخیر درتحویل وانتظارمیباشد 2-به نظر شما خرید توسان2011بهتر است یا اسپورتیج2011وچرا؟با تشکر
ضروری
ضروری - نمایش داده نمیشود


ضروری

اشتراک از طریق پست الکترونیک
با ثبت آدرس پست الکترونیک خود در لیست مشترکین میتوانید آخرین به روزرسانی های پایگاه را از طریق صندوق الکترونیکی خود دریافت کنید.
اشتراک از طریق خوراک خروجی rss پایگاه را میتوانید از طریق مرورگر خود و یا دیگر ابزارهای کار با خوراک (فید) دریافت کرده و از آخرین به روزرسانی مطالب مطلع شوید.

اجرا و پشتیبانی:

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این پایگاه برای کادر نویسندگان و اعضای تیم طراحی و توسعه محفوظ میباشد. در صورت نقل مطلب از این پایگاه، لازم است پیوند به صفحه‌ی منبع ارجاع شود.