» توقف ثبت‌نام تندر-۹۰ ، چرا ؟

۴ آذر ۱۳۸۷ / اخبار / 368 بیننده /


به‌رغم اینکه به نظر می‌رسید وزارت صنایع و معادن دستور توقف مرحله دوم پیش‌فروش تندر-۹۰ را به دلیل افزایش قیمت این خودرو صادر کرده باشد، اما …

‎‎

روز گذشته یک منبع آگاه عنوان کرد که توقف پیش‌فروش مرحله دوم تندر-۹۰ به دستور مستقیم منوچهر منطقی، مدیرعامل شرکت ایران خودرو صورت گرفته است.


شنبه هفته گذشته ایران خودرو در شرایطی پیش‌فروش مرحله دوم خودرو تندر-۹۰ را آغاز کرد که هنوز به طور کامل به تعهدات خود در واگذاری تندر-۹۰های مرحله اول عمل نکرده، با این حال آغاز مرحله دوم را بدون رسانه‌ای شدن خبر آن به نمایندگی‌های خود ابلاغ کرد. ظاهرا ثبت‌نام از متقاضیان مرحله دوم بدون محدودیت و در نظر گرفتن سقفی معین صورت گرفت و این در شرایطی است که ثبت‌نام تنها دو روز بیشتر ادامه نیافت. هرچند که به نظر می‌رسید وزارت صنایع با توجه به افزایش قیمت تندر-۹۰، در مرحله دوم ثبت‌نام را متوقف کرده باشد، اما ظاهرا ثبت‌نام مرحله دوم تنها ارزیابی بازار خودروی مذکور از سوی ایران خودرو بوده و وزارت صنایع در این زمینه دخالتی نداشته است. طبق اخبار دریافتی از شرکت ایران خودرو در چهار ساعت اولیه ثبت‌نام، حدود هزار نفر برای دریافت تندر-۹۰ نام‌نویسی کردند که این امر نشان‌دهنده استقبال متقاضیان از این خودروی فرانسوی است.


همچنین مدیر فروش شرکت ایران خودرو روز گذشته در پاسخ به این سوال که تکلیف ثبت‌نام کنندگان مرحله دوم تندر-۹۰ چه خواهد شد؟ عنوان کرد: خودروهای ثبت‌نامی در موعد مقرر به متقاضیان تحویل داده می‌شود هرچند که قیمت آن با مرحله اول متفاوت خواهد بود.منبع : روزنامه دنیای اقتصاد

بد نیست بخوانید:
ضروری
ضروری - نمایش داده نمیشود


ضروری

اشتراک از طریق پست الکترونیک
با ثبت آدرس پست الکترونیک خود در لیست مشترکین میتوانید آخرین به روزرسانی های پایگاه را از طریق صندوق الکترونیکی خود دریافت کنید.
اشتراک از طریق خوراک خروجی rss پایگاه را میتوانید از طریق مرورگر خود و یا دیگر ابزارهای کار با خوراک (فید) دریافت کرده و از آخرین به روزرسانی مطالب مطلع شوید.

اجرا و پشتیبانی:

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این پایگاه برای کادر نویسندگان و اعضای تیم طراحی و توسعه محفوظ میباشد. در صورت نقل مطلب از این پایگاه، لازم است پیوند به صفحه‌ی منبع ارجاع شود.