» آغاز فصل ۲۱ تخت گاز از امروز

۱۳ بهمن ۱۳۹۲ / TopGear، مطالب ویژه / 598 بیننده /

ما برگشتیم.این پیغامی است که وب سایت TopGear در صفحه نخست خود برای اطلاعرسانی آغاز فصل 21 قرار داده است.اولین قسمت این فصل امروز یکشنبه 13 بهمن 1392 از کانال های BBC TWO و BBC TWO HD پخش خواهد شد.در این مجموعه مانند فصل های گذشته 3 مجری توانا یعنی جرمی کلارکسن(Jeremy Clarkson) ، جیمز می(James May) و ریچارد همِند(Richard Hammond) بر عهده خواهند داشت.

TopGear برترین برنامه تلویزیونی خودرویی است و چندی پیش رکورد گسترش بینندگان در سطح جهان را میان تمام برنامه های ژانر عملی شکست.در هر فصل از این مجموعه 6 یا 7 قسمت پخش می شود که شامل چند بخش متنوع می باشد و حدود 400 میلیون نفر به تماشای هر قسمت می نشینند.

در ادامه این مطلب شما را با بخش هایی آشنا می کنیم که باید در این فصل انتظار آن ها را بکشید.

تست مقایسه بی ام و M135i و گلف GTI

تست مک لارن P1 توسط جرمی

برنامه ویژه کریسمس-سفر به میانمار با سه کامینوت

تست ALFA ROMEO 4C

تست خودروی بینظیر دانمارکی Zenvo STI

مقایسه سه هاچبک داغ قدیمی با سبیل های یادآور برنامه های تلویزیونی دهه 70

مقایسه دو محصول کارخانه کیترهم با یکدیگر

تست خودرو آفرود 3 محور مرسدس بنز

سفر به اوکراین با سه خودرو کوچک

همچنین در نخستین برنامه این فصل Hugh Bonneville بازیگر سریال Downton Abbey شبکه ITV پشت فرمان خودروی ارزان قیمت TopGear خواهد نشست.

بد نیست بخوانید:
ضروری
ضروری - نمایش داده نمیشود


ضروری

اشتراک از طریق پست الکترونیک
با ثبت آدرس پست الکترونیک خود در لیست مشترکین میتوانید آخرین به روزرسانی های پایگاه را از طریق صندوق الکترونیکی خود دریافت کنید.
اشتراک از طریق خوراک خروجی rss پایگاه را میتوانید از طریق مرورگر خود و یا دیگر ابزارهای کار با خوراک (فید) دریافت کرده و از آخرین به روزرسانی مطالب مطلع شوید.

اجرا و پشتیبانی:

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این پایگاه برای کادر نویسندگان و اعضای تیم طراحی و توسعه محفوظ میباشد. در صورت نقل مطلب از این پایگاه، لازم است پیوند به صفحه‌ی منبع ارجاع شود.