» تلاش پزشکان برای به هوش آوردن شوماخر

۱۳ بهمن ۱۳۹۲ / مسابقات اتومبیل رانی(خارجی)، مطالب ویژه، اخبار / 375 بیننده /

خبرهای خوبی از گرنوبل به گوش می رسد.گویا پزشکان معالج مایکل شوماخر قهرمان هفت دوره مسابقات فرمول یک تلاش های خود را برای کاهش میزان مواد بیهوشی آغاز نموده اند و کم کم باید منتظر به هوش آمدن وی باشیم.متخصصین همچنین متذکر شده اند که این روند ممکن است ماه ها به طول بیانجامد.

به نقل از روزنامه ورزشی اکیپ چاپ فرانسه ، مایکل در مراحل نخست به هوش آمدن پاسخ های مثبتی را نشان داده و حتی به گفته برخی از رسانه ها پلک زدن از جمله این عوامل مثبت می باشد.در طول مدت زمان بیهوشی مایکل پزشکان با آماده نگاه داشتن عضلات بدن وی سعی در جلوگیری از آسیب های عضلانی به بدن مایکل داشته اند زیرا بدن در حالت کما فعالیت متابولیک معمولی خود را از دست می دهد و ممکن است به سایر ارگان های بدن آسیب های جدی تری برسد.

به هر حال حدود 4 هفته از این اتفاق می گذرد و می بایست صبر کنیم و منتظر باز شدن چشمان مایکل باشیم.مایکل شوماخر در تاریخ 29 دسامبر 2013 به کمای مصنوعی برده شد و امید است که در یکی از ماه های نخستین سال 2014 میلادی به هوش آید.

بد نیست بخوانید:
  • error

    خرداد ۸, ۱۳۹۳ ساعت ۱:۴۶ ب.ظ
    خدا بیامرزه :) :(
ضروری
ضروری - نمایش داده نمیشود


ضروری

اشتراک از طریق پست الکترونیک
با ثبت آدرس پست الکترونیک خود در لیست مشترکین میتوانید آخرین به روزرسانی های پایگاه را از طریق صندوق الکترونیکی خود دریافت کنید.
اشتراک از طریق خوراک خروجی rss پایگاه را میتوانید از طریق مرورگر خود و یا دیگر ابزارهای کار با خوراک (فید) دریافت کرده و از آخرین به روزرسانی مطالب مطلع شوید.

اجرا و پشتیبانی:

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این پایگاه برای کادر نویسندگان و اعضای تیم طراحی و توسعه محفوظ میباشد. در صورت نقل مطلب از این پایگاه، لازم است پیوند به صفحه‌ی منبع ارجاع شود.