» کارگروه های خیلی تخصصی واردات خودرو !

۲۲ دی ۱۳۹۲ / مطالب ویژه، نیش ترمز / 88 بیننده /

شما در خيابان فردوسي مشغول قدم زدن هستيد كه ناگهان مردي درخواست كمك مي كند.

از آنجا كه بسيار فرد خيرخواهي هستيد به سمت وي مي رويد تا ببينيد درد وي چيست.او از شما درخواست مي كند تا با وي به دفتري در شمال شهر برويد و به او در يك تصميم مهم و حياتي كمك كنيد.سر راه باهم به خيابان لاله زار مي رويد و آن  مرد  برايتان يك دست كت شلوار شيك  مي خرد .

به دفتر كه مي رسيد لباستان را عوض مي كنيد و در جلسه اي  حاضر مي شويد.آن مرد شما را به عنوان عضو اصلي کارگروه بررسی تعرفه‌ واردات خودرو  به افراد

حاضر در جلسه معرفي مي كند.جلسه آغاز مي شود . شما نيز مانند اكثر افراد حاضر در جلسه خيلي از خودرو و تعرفه  سر در  نمي آوريد  با اين تفاوت كه بقيه آدم ها حداقل خودرو شخصي شان وارداتي است.

یكي از افرادي كه به نظر موجه تر مي رسد و گويا عجله هم دارد مي رود سر اصل مطلب و بقيه حضار مشغول صرف ميوه و شيريني مي شوند. وي درصدهاي پيشنهادي خود را براي واردات خودرو اعلام مي كند. يكباره ياد باجناقتان مي افتيد كه چندي پيش در مورد واردات صحبت مي كرد و تازه يك چيزهايي دستتان مي آيد كه موضوع از چه قرار است.تصميم مي گيريد كه شما نيز وارد بحث شويد و لابلاي صحبت دو نفري كه بين حجم موتور 2000 سي سي و 3000سي سي اختلاف نظر دارند وارد مي شويد و مي گوييد: 2500 خيرشو ببينيد .صلوات بفرست داداش....

همه از پيشنهاد شما استقبال مي كنند و تصميمات مهمي بر اساس گفته شما اتخاذ مي گردد. پس از آن بحث مي شود كه چگونه اين شورا مي تواند به كاهش آلودگي هوا كمك كند و تمام حضار سرشان را به نشانه تاييد تكان مي دهند.پيش خودتان فكر مي كنيد كه در مورد هرچيزي كه ندانيد در مورد آلودگي كه مي دانيد.وارد بحث مي شويد و اين پيشنهاد را مي دهيد كه ميزان تعرفه واردات خودرو هاي سفيد رنگ كاهش يابد و استدلالتان اين است كه خودروهاي سفيد رنگ  مي توانند اطلاعات دقيق تري از ميزان آلودگي شهر به سازمان محيط زيست دهند .اين خودروها  بلافاصله سياه  مي شوند و دولت مي تواند اقدام مقتضي را در پيشگيري از افزايش آلودگي بدون فوت وقت انجام دهد.مطابق تمام دقايق جلسه همه سرشان را تكان  مي دهند و اين حرف شما نيز تاييد و تصويب مي شود.بلافاصله با چند سطل رنگ سفيد به محل كار خود مي رويد.شما يك صافكار هستيد كه بدون داشتن مغازه و در گوشه خيابان ماشين هاي مردم را درست  مي كنيد.

بد نیست بخوانید:
ضروری
ضروری - نمایش داده نمیشود


ضروری

اشتراک از طریق پست الکترونیک
با ثبت آدرس پست الکترونیک خود در لیست مشترکین میتوانید آخرین به روزرسانی های پایگاه را از طریق صندوق الکترونیکی خود دریافت کنید.
اشتراک از طریق خوراک خروجی rss پایگاه را میتوانید از طریق مرورگر خود و یا دیگر ابزارهای کار با خوراک (فید) دریافت کرده و از آخرین به روزرسانی مطالب مطلع شوید.

اجرا و پشتیبانی:

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این پایگاه برای کادر نویسندگان و اعضای تیم طراحی و توسعه محفوظ میباشد. در صورت نقل مطلب از این پایگاه، لازم است پیوند به صفحه‌ی منبع ارجاع شود.