» هفته نامه خودرو امروز آماده انتشار شد

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ / هفته نامه خودرو امروز / 402 بیننده /

شهرام فرمانی مدیرمسوول و صاحب امتیاز نشریه «خودروامروز» ضمن اعلام این مطلب افزود :پس از چهار سال انتشار بی وقفه ماهنامه «خودروامروز» در طی 48 ماه روز شنبه نخستین شماره «خودروامروز» در شکل جدید هفته نامه ای و در سراسر کشور عرضه خواهد شد .

فرمانی افزود تیم تحریریه «خودروامروز» تمام تلاش خود را به کار گرفته تا هر چه بیشتر اطلاعات مورد نیاز و روز خودرو ایران و جهان را برای مخاطبان فراهم کند .

وی اظهار امیدواری کرد هفته نامه «خودروامروز» در کنار سایر نشریات خودرویی قدیمی و جدید بتواند در راه اعتلای صنعت خودرو کشور و اطلاع رسانی بازار خودرو ایران بیش از گذشته سربلند باشند .

گفتنی است نشریه خودرو امروز در آخرین جلسه هیات نظارت بر مطبوعات در سال 89 اجازه انتشار هفتگی را دریافت کرد که پس از انتشار آخرین شماره چهارمین سال انتشار به شکل ماهنامه، روند انتشار هفتگی خود را از خرداد امسال شروع خواهد کرد. رییس شورای سیاست گذاری هفته نامه خودرو امروز را همچنان اصغر خسروی مردخه بر عهده خواهد داشت و امیرحسین برخورداری دبیر اجرایی تحریریه خواهد بود .

بد نیست بخوانید:
 • رها

  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۲۸ ق.ظ
  به خاطر حمایت از امیرحسین هم که شده میخرمش
 • امیرحسین برخورداری

  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۰ ساعت ۱:۳۲ ق.ظ
  ممنونم از شما
 • بهزاد

  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۰ ساعت ۷:۰۴ ب.ظ
  تبریک می گم به امیرحسین عزیز و همه ی دوستاس عزیزش در این هفته نامه .
  باید یه آرشیو درست و حسابی ازش درست کنم ;)
 • امیرحسین برخورداری

  اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۰ ساعت ۹:۱۴ ب.ظ
  خیلی ازت ممنونم بهزاد جان
 • Seyyed Ali

  شهریور ۵, ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۲۶ ب.ظ
  سلام. آیا امکان ارسال مقاله به نشریه خودرو امروز وجود دارد؟
  با تشکر
  سید علی حسینی

  salam.aya emkane ersale maghale be nashriye shoma vojud dard
ضروری
ضروری - نمایش داده نمیشود


ضروری

اشتراک از طریق پست الکترونیک
با ثبت آدرس پست الکترونیک خود در لیست مشترکین میتوانید آخرین به روزرسانی های پایگاه را از طریق صندوق الکترونیکی خود دریافت کنید.
اشتراک از طریق خوراک خروجی rss پایگاه را میتوانید از طریق مرورگر خود و یا دیگر ابزارهای کار با خوراک (فید) دریافت کرده و از آخرین به روزرسانی مطالب مطلع شوید.

اجرا و پشتیبانی:

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این پایگاه برای کادر نویسندگان و اعضای تیم طراحی و توسعه محفوظ میباشد. در صورت نقل مطلب از این پایگاه، لازم است پیوند به صفحه‌ی منبع ارجاع شود.