» درباره ما

پایگاه خبری تحلیلی خودرو ایران در 5 مهر 1387 آغاز به کار کرد.

تلاش برای ارائه مطالب متنوع و جذاب و اخبار داغ و دست اول حوزه خودرو ، اولین و عمده اهداف این پایگاه را تشکیل می دهند . صنعت خودروسازی داخل و محصولات ارائه شده در بازار داخل از نظر اولویت برای اطلاع رسانی در پایگاه تحلیلی خبری خودرو ایران در رتبه اول قرار دارد و در نگاه های بعدی به بررسی آنچه در جهان خودرو می گذرد خواهیم پرداخت.

بررسی ریز نکته های ارائه شده در آخرین اخبار و اطلاع رسانی بدون تعصب و جانب گرایی و به نفع مردم اصلی ترین اصول اخلاقی و قانونی نویسندگان این پایگاه است.

در پایگاه cariran.ir ، ارائه راهکار ها ، پیشنهاد ها و معرفی نوآوری ها و محصولات جدید در بازار خودرو ایران ، همه و همه در راستای اعتلا و پیشرفت این صنعت و خبررسانی برای مردم صورت می گیرند .

مجموعه نویسندگان جوان و فعال در پایگاه تحلیلی خبری خودرو ایران از وبلاگ نویسان زبده و قدیمی صنعت خودرو هستند که سعی دارند با استفاده از نگاه های کارشناسانه و در جهت اطلاع رسانی بهترین و جدیدترین تحلیل های و اخبار این صنعت را در اختیار علاقه مندان قرار دهند .

بررسی بخش ها ی پایگاه :

مطالب این پایگاه به طور کلی در دسته ی های خودروهای داخلی ، خودروهای خارجی و مطالب عمومی قرار می گیرند که از طریق منوی بالای هر صفحه قابل دسترسی هستند.

-  مطالب بخش خودروهای داخلی به بررسی خودرو ها ی تولید و وارد شده به کشور تحت برند شرکت های وارد کننده و تولید کننده موضوع بندی می شوند و تحلیل و بررسی جامع و کاملی پیرامون آن ها قرار داده می شود .

- مطالب بخش خودرو های خارجی نیز به بررسی نمایشگاه ها و خودرو های معرفی شده در جهان می پردازد ، موضوعات این بخش به صورت تفکیک خودروسازی های هر کشور است.

- مطالب بخش عمومی معمولا در زمینه های تکنولوژی ، فنی ، سرگرمی و آموزشی است اما به طور کلی مباحثی که به طور مستقیم در یکی از دو دسته ی داخلی و خارجی جای نگیرند زیرمجموعه ی مطالب عمومی خواهند بود.

- بخش اطلاعات خودرو که از طریق منوی اصلی در دسترس است در راستای ایجاد مرجع کامل اطلاعات تمامی خودرو های موجود در بازار ایران راه اندازی شده است . صاحبان خودروهای مختلف با ورود به این بخش تجربه و نظر خود را در رابطه با خودروی خود مطرح میسازند و خریداران و علاقه مندان میتوانند از اطلاعات ارزشمند انها که در طی مدتی طولانی حاصل شده استفاده کنند.

- بخش گفت و گو نیز جهت مطرح کردن سوالات کاربران و یا ارتباط بیشتر نویسندگان پایگاه و مخاطبان راه اندازی شده – ارائه ی پیشنهادات و انتقادات و همچنین کمک به دیگران در یافتن پاسخ سوالاتشان از مهمترین اهداف این بخش است لذا مباحث اصلی سایت همچنان در مطالب و نظرات جریان خواهد داشت.

امید است تلاش های تیم تحریریه و فنی این پایگاه تحلیلی خبری ، در زمینه اطلاع رسانی برای صنعت خودرو و علاقه مندان به این صنعت مفید واقع شود و این پایگاه بتواند با ارئه مطالبی متفاوت ، قدمی هر چند کوچک در راستای اعتلای صنعت خودرو و اطلاع رسانی مناسب به مردم را انجام دهد.

لازم به ذکر است ، این پایگاه تحت حمایت گروه یا شرکت خاصی فعالیت نمی کند. جهت برقرای ارتباط با ما میتوانید از بخش گفت و گو و همچنین آدرس پست الکترونیکی سردبیر یا هر یک از اعضا دیگر بسته به موضوع مطلب استفاده نمایید.

سردبير :

اميرحسين برخورداري

ahbarkhordari[at]gmail.com

نویسندگان :

اميرحسين برخورداري

ahbarkhordari[at]gmail.com

مسلم حمزه نژادي

me.moslem[at]gmail.com

امیررضا اسماعیلی

sina.esmaily[at]gmail.com

مجید رقیبی

majidcarmania[at]yahoo.com

محسن وزيري

vaziri158[at]gmail.com

محمدعلي ملاعبداللهي

m_abdollahi8[at]yahoo.com

تیرداد کیامنش

tirdadkiamanesh[at]yahoo.com

علیرضا محرری

alireza.moharreri[at]gmail.com

ارسلان سلیمانیان

arsalan.mfg[at]live.com

افشین خالدی

afshin.khaledi[at]gmail.com

فرزاد برخورداری جاشکی

barkhordary_design[at]yahoo.com

پشتيباني فني :

مسلم حمزه نژادي

me.moslem[at]gmail.com

محسن وزيري

vaziri158[at]gmail.com

اشتراک از طریق پست الکترونیک
با ثبت آدرس پست الکترونیک خود در لیست مشترکین میتوانید آخرین به روزرسانی های پایگاه را از طریق صندوق الکترونیکی خود دریافت کنید.
اشتراک از طریق خوراک خروجی rss پایگاه را میتوانید از طریق مرورگر خود و یا دیگر ابزارهای کار با خوراک (فید) دریافت کرده و از آخرین به روزرسانی مطالب مطلع شوید.

اجرا و پشتیبانی:

کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این پایگاه برای کادر نویسندگان و اعضای تیم طراحی و توسعه محفوظ میباشد. در صورت نقل مطلب از این پایگاه، لازم است پیوند به صفحه‌ی منبع ارجاع شود.